Diva KadınASSOC. PROF. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

ASSOC. PROF. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN

Ankara’nın iyi bilinen kadın sağlığı kliniklerinden biri olan Diva’nın kurucusu Doç. Dr. Gökçen Erdoğan, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak ihtisasını Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında tamamlamıştır. Yüksek Lisansını Halk Sağlığı, doktorasını ise Din Felsefesi ve Sosyal Psikoloji alanlarında yapmıştır.

Vajinismus başta olmak üzere pek çok cinsel sağlık sorununun çözümünde etkili isimlerden ve genital estetik alanında ülkemizin öncü ve güvenilir hekimlerinden biridir.

Yakın Doğu Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında derslere de giren Erdoğan, Kozmetik Jinekoloji alanında yayımlanan 5 akademik çalışmanın da editörlüğünü üstlenmiştir.

Toplumun cinselliği keşfinde önemli olduğuna ve olabileceğine inandığı tüm konu ve değerleri yakından incelemekte, bilgisini toplumsal faydaya dönüştürmek için hassasiyetle çalışmaktadır.

2013 yılında Gizli Kapaklı Şeyler, 2014 yılında Sırra Kalem, 2017 yılında Belki Keşke Neyse adlı kitapları yayımlanan Erdoğan'ın son kitabı Utanç, 2022 yılının Aralık ayında okuyucusuyla buluşmuştur. Gerçek yaşam öykülerinden oluşan kitapları, toplumun cinsel aydınlanmasının önünü açma hedefinin de birer parçasıdır.

Gökçen Erdoğan, 2022 yılında Dünya Sağlık Zirvesi'nde Genital Estetik dalında ödüle layık görülmüştür ve halihazırda aynı alanda uluslararası düzeyde eğitmenlik yapmaktadır.

Erdoğan, kadının cinsel yaşamına ve kişisel haklarına sahip çıkmasının önemini her fırsatta vurgulamakta ve bu konudaki bilinçlendirme çalışmalarını yıllardır sürdürmektedir.

Sosyal medya, yazılı ve görsel medyada titizlikle bilgi paylaşımı yapmakta ve çeşitli dergilerde düzenli olarak köşe yazmaktadır.

Evli ve iki çocuk annesidir.

Biz Kimiz

Kadinlar hayatlarının belli dönemlerinde ya bir şikayetleri olduğu için, ya bilgi almak için ya da yıllık muayenelerini yaptirmak için bize basvururlar. Daha önce tarafımızdan muayene edilenler herhangi bir korku duymak için bir neden olmadığını bildiklerinden rahattirlar. Hatta sanki arkadaşına gidiyormuşcasına huzurlu olurlar. Ama ilk defa jinekolojik masaya yatacak olan kadınlar haklı olarak korku, endişe hatta merak duyabilirler. Hatta bu korku o kadar yoğun yaşanır ki bir gece öncesinden uykusuz kalan ya da muayene olmayi sürekli erteleyen çok sayıda kadın vardır.

Aslaaa !!!

Bize başvurmadan önceki tüm muayeneleri, endişeleri, huzursuzlukları atın kafanızdan. Aile sıcaklığını hissedebileceğiniz, sizin sağlığınızı sizden daha fazla düşünen, güleryüzlü ekibin olduğu, gerek kürtaj, kızlık zarı ve girişimlerde gerekse muayene aletlerinde her hastaya tek kullanımlık aletlerin uygulandığı, işini iyi bilen ve yapan bir ekibin ortamında bulacaksınız kendinizi. Bu dahi endişenizin yersiz olduğunu anlatıyor olmalı.

Sağlık bizim işimizdir prensibiyle çalışan ekibimiz sizi sizden daha fazla düşünür!!!!

Neden Biz ?

  • Girişim Çeşitliliği: Kadına dokunan her türlü konuda geniş bir operasyon çeşitliliği sunmaktayız. Doğumdan Kızlık zarına, Küçük müdahelelerden Vajinal estetiğe...
  • Gelişmiş Aletler: Cerrahi müdahaleler esnasında ve operasyon sonrası kullandığımız tüm ekipmanlar hem teknik, hem de hijyenik olarak üst seviyede ve kalitede ürünlerden seçilir.
  • Tecrübeli Ekip: Gerek Assoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan, gerek anestezi ekibi, gerekse tüm klinik ekibimiz Jinekoloji ve Gebelik konusunda deneyimli ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.
  • Başarım Oranı: Şikayetleri ile bizi tercih eden hastalarımız gururla ifade edebileceğimiz oranda bir başarım ile şikayetlerinden kurtulup, hayat kalitelerini arttırmışlardır.
Assoc. Prof. Dr. Gökçen ErdoğanDiva KadınAssoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880533 283 8353