Diva KadınOP. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

BLOG

Vajina Daraltma Doğal Yöntemler

Vajina Daraltma Doğal Yöntemler

Vajina Daraltma

Vajina ilişkiye girilen yerdir. Vajen de denilen bu organ doğum esnasında bebeğin dışarıya çıkması aşamasında son duraktır ve önemlidir. İçerisinde bir çok katlantıların olması hem ilişki esnasında hem de doğum esnasında genişlemeyi sağlamak içindir. İçerisinde bulunan yararlı bazı canlılar vücut dengesini sağlayıp tehlikeli durumlardan ya da hastalıklardan korumak amacıyla, ilişkiyi kolaylaştırmak amacıyla ve Soğumunda yardımcı faktör olarak görev alır. Yaşın ilerlemesi, menopoz, doğum bazı hastalıklar vajinanın esnekliğini ve elastikiyetini bozar. Bir çok şikayete sebep olur bu durum. Sonuçta bu sıkıntılar vajinanın genişlemesine bağlıdır. Şikayetlerin geçmesi, sıkıntıların sona ermesi bu genişliğin ortadan kaldırılmasıyla son bulur.

Vajina Daraltma Yöntemleri

Vajinanın genişliğinin giderilmesinin ve daraltılmasının Yolları mevcuttur. İlk yöntem cerrahi olarak vajinanın arka duvarının bir kısmının çıkarılıp vajinanın daraltılması işlemidir ki buna vajinaplasti ameliyatı denmektedir. Benim de daha çok tercih ettiğim ve başarısına inandığım bir yöntemdir.

Vajina Ancak Cerrahi Olarak Daraltılabilir!

Şunu söylemek isterim ki vajinanın içine konulacak ya da yerleştirilecek hiçbir materyal ya da preparat ya da krem vajinayı kalıcı olarak daraltmaz. Bilakis içeriğini bilmediğiniz hiçbir kremi ya da fitili vajinayı daraltmak amacıyla asla ve asla kullanmayın. Bilimsel olarak hiçbir preparatı hekiminiz önermediği sürece internetten ya da sosyal medyadan görüp kullanmayın. Sonrasında meydana gelebilecek sıkıntıları düşünerek dikkatli olmalısınız.

Biliyorum operasyon fiyatları pahalı bazılarınız daha uygun fiyata istediğiniz vajina darlığına sahip olmak istiyor. Haklısınız, fakat elimizde bu konuda bilimsel veriler yok. Akademik ve bilimsel çalışma yoksa bu güvenilirliğin olmadığının göstergesidir. Kulaktan dolma ve daha kullanıp kullanmadığını dahi bilmediğimiz, sosyal medyada kullandığı için memnuniyetini yazan ama bu kişilerin olup olmadığını dahi bilmediğimiz yazılar mevcut. Tekrar söylüyorum. Hekiminize danışmadan asla ve asla vajinanızı daraltmak amacıyla ne krem ne de vajinanıza yerleştirecekiniz bir ürün kullanmayın. Sizin iyi niyetinizi Suistimal etmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürmeyin.

♦ ♦ ♦
VAJİNA DARALTMA
♦ ♦ ♦
OP. DR. GÖKÇEN ERDOĞANDiva KadınOp. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880506 596 0396