Diva KadınASSOC. PROF. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

BLOG

Şifre: Vajina

Şifre: Vajina

Çocukken eve gelen misafirlere bir şölenle tanıtılmazdı bizim cinsel organımız. Amcalara, teyzelere gösterilip neredeyse hava atılacak pipilerimiz yoktu. Onun yerine eteğimiz sıyrılsa görünecek diye korkulan, anne terliği yememize neden olan ‘kuku’larımız vardı, kutu diyen de olurdu da bu harf değişikliği duruma bir şey katmazdı.

Billur da şikayetçiydi kukusundan. Ona kaç kere vajina demişti acaba, bir mi hiç mi? Koskoca kadın, yıllardır birlikte olmaya alıştığı organdan şikayetçiydi işte. Vajina estetiği istiyordu, ‘öyle olsun ki kocam başka kadına gitmesin, benimkini beğenmiyor’ dedi. Nasıl olunca başka bir kadına gidilmiyordu, bir fikri yoktu tabi. Belki biraz daha dar, daha sıkı, dudakları toplu… Olabilir miydi, soruyordu bana.

Utanmıyormuş gibi yaparken daha da belli olur ya utanç, Billur’unki de o hesap.

-Kadınların artık çok sık tercih ettikleri bir şey vajina estetiği. Çok pratik bir kere. Ameliyat gibi değil. Erkeğin beğenmesini geçtim, size daha genç hissettirip özgüveninizi artıracak daha da önemlisi. Yataktaki iddiamızı bedenimizle olan sorunlarımız da azaltıyor çünkü. Karanlıkta sevişe sevişe unuttuk adamlarla göz göze olmayı. Haksız mıyım Billur Hanım?

-Ben hep karanlıkta seviştim Gökçen Hanım. Kendimi bildim bileli zayıfım bir yerimde bir fazlalık yok da ne bileyim, o da hiç görmek, izlemek istemedi ki beni ışık gözüyle. İster mi yoksa, bilemedim..

-İster ya da istemez bir de öyle deneyin, kendiniz için. Madem vücudunuzla bir derdiniz de yok vajinanız dışında, bir de ışıklar içinde sevişin. Görsün sizi, izlesin, etkilensin yeniden. Çok hoş bir kadınsınız, hatırlatmış olursunuz fena mı?

-Estetikten sonra yapacağım mutlaka. Merak ettim. Şimdi olmaz. Şakayla karışık ‘pörsüdün’ dedi bana kaç defa. Ama biliyorum şaka da yapmıyor pek.

-Doğum yaptınız değil mi?

-3 tane hem de.

-Ee olacak o kadar. 3 çocuktan sonra vajinadan da bakire kız gibi olmasını bekleyemeyiz. Onların tuzu kuru.

-Ben hiç onunkiyle ilgili bir şey demem ama, incitmek istemem.

-İncitmek isteseniz de diyemezsiniz Billur Hanım, yer yerinden oynar. Hem maalesef bizler onlar kadar çok cinsel organ görmediğimizden kıyaslama konusunda da onlar kadar başarılı değiliz.

Patlattı kahkahayı. Geldiğinden beri ilk defa böyle içten gülmüştü.

-Çok güzel olacak ha Gökçen Hanım?

-Çok güzel olacak, önce sizin için!

Sayısız kadın bedenleriyle ilgili sıkıntıları nedeniyle sergilemekten kaçınıyor kendilerini, eşlerine bile. Karanlıklarda sevişip ‘iş’ bitince geceliği geçiriveriyorlar üzerlerine. Yeni şeyler denemekten kaçınıyorlar, duyacaklarından çekinip. İncitiliyorlar. İnciniyorlar. Kusurlarıyla sevdikleri göbekli adamlar, beğenmiyor 3 çocuk çıkarmış vajinaları. Hal böyle mi? Erkek bu, tabiatı bu, daha iyisini bulana dek başka çiçeklere de konacak bir arı. Eldeki imkanlar ölçüsünde en güzel çiçek olmaya bakmalı. En güzel ve en değerli.

Billur, kocasını yeniden ele geçirdi. İşlem tamam.

Kilo aldığı için, basenleri genişlediği için, bıyıkları çıktığı için, kaşları alınmadığı için, göbeklendiği için, vajinası sarktığı için, saçları taranmadığı için terk edilen kadınlardan olmak mı! Bu tongaya düşmeyin, en başta kendiniz için!

Güncelleme Tarihi: 12.01.2019
Assoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan
Editör
Assoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.
Assoc. Prof. Dr. Gökçen ErdoğanDiva KadınAssoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880533 283 8353