Diva KadınASSOC. PROF. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

BLOG

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar?

Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar?

Kadın sağlığı ve cinsel terapi merkezimizi çeşitli nedenlerle ziyaret eden 20 kadına, bir erkeğin en çok neresine baktığını sorduk ve yanıtları olduğu gibi size aktarıyorum. Hem şaşıracak hem de oh çekeceksiniz diye umuyorum. Belki de bundan sonra kollayacaksınız kendinizi.

Çünkü hiç de az değiliz.

Sevil 34 yaşında – Ben erkekte en çok omuzlara bakıyorum. Geniş omuz seviyorum ama eğer omuzlarının genişliğini göstermek için çok çabalıyorsa o zaman biraz soğuyorum. Daha cool bir duruş hoşuma gidiyor.

Ebru 26 yaşında – Bir erkeğin en etkileyici yeri vücudu. Daha spesifik bir şey soruyorsanız bile vücut diyorum.

Çünkü vücut şeklinden söz ediyorum. Yani arkadan baktığında nasıl görünüyor, belirgin hatları var mı, omuzla geniş, kalçalar biraz daha var, vücutla orantılı boy kilo var mı gibi. Kas da olmalı yaa, kas aşırı seksi bir şey.

Aleyna 23 yaşında – Ben popocuyum. Yuvarlak hatları olan bir popo varsa o erkek beni çeker. Hoşlandığım kişide dikkat ettiğim bir şey, elimde değil. Karaktere aşık olurum yalanını söyleyemeyeceğim.

Olcay 57 yaşında – Ben bir erkeğin sert mizaçlı olmasını sevmişimdir hep. Eşimle de nişanımı atıp kaçarak evlendim. Hatta adamın haberi yoktu,kaçtım “seviyorum senin olacağım” dedim. İşlerin buraya gelmesini istedim çünkü,onun olmak istedim. Benimle ilgilendiğini biliyordum ama öyle sertti ki asla gülmezdi, dik dik bakar, kaşlarını çatarak yürürdü. Bütün kızlar, onun karısının ne şanslı olacağını düşünür kıkırdardık. Ben oldum o şanslı.

Pelin 38 yaşında – Ben gözlere bakıyorum. Bakışları güzel olmayan, göz şekli hoşuma gitmeyen hiçbir erkeği hayatıma alamam. Asla arzulamıyorum. Çünkü ön sevişme benim için çok önemli ve ön sevişmede de göz göze olmak şart.

Müyesser 62 yaşında – Şimdi eskisi gibi şehvetli bir kadın değilim ama ben penis boyunu çok önemli bulurdum. Zaten akranlarım olan arkadaşlarla, akrabalarla konuşunca da bunun bir avantaj olduğundan emin olurdum. Bence kadınlar bunu çok önemsiyor ama pek söylemiyorlar.

Ayten 57 yaşında – Erkekte güç severim ben. Otorite sahibi erkekler beni çeker. Fizik o kadar önemli değil ama sözünü geçirebilen, girdiği mekanda saygı gören erkekler, kadınlarını da mutlu eder. Saygınlık da ekleyebiliriz.

Sibel 41 yaşında – Ben erkekte dişlere bakarım en çok. Beyaz ve düzgün olmalı. Ve küçük dişli, diş eti görünen erkeklere tahammülüm yok. Yüzlerine uzun süre bakamadığımdan yatağa da birlikte girebileceğimi sanmıyorum. Asla olmaz.

Aslı 19 yaşında – Popo der susarım. Bir erkeğin poposu sıkı ve biçimli olmalı. Ama şu da var; güzel yürüyemeyen bir erkeğin poposu güzel olsa da belli olmuyor ya da hak ettiği ilgiyi görmüyor diyelim. Popo konusunda baya netim. Sonra gözler ve bakışlar gelir.

Pınar 49 yaşında – Seks partnerim olacak erkekte neye baktığımı söyleyeyim, çünkü evlilik için başka şeyler aramak zorunda kalıyoruz. Ama hangi erkek seksi gelir derseniz omuzları geniş, yapılı ve hafif bronz erkekleri tek geçerim. Çünkü neler hissettirebileceğini tahmin edebiliyorsunuz, fiziki güç, yatakta avantaj bana kalırsa.

Beril 35 yaşında – Ben erkekte kesinlikle bakışlardan etkileniyorum. Güzel bakan bir adam beni yatağa atabilir. Uzun boylu, çok kaslı bilmem ne olmasına gerek yok. Olursa da bonusu olur ama çok da önemli değil. Güzel bakarsa, bakışlarında arzusunu görürsem, ne istediğini sezebilirsem, gözleriyle kompliman yapabiliyorsa mesela, bu iş tamamdır. Etkilemek için her şeyi yaparım.

Hande 22 yaşında – Erkekte gülüş önemli. Bir numaram bu. Gülüşünden etkilendiğim birine dair duygularım hızlı gelişir. Çabuk hoşlanırım, aşık olurum, yakınlaşmak isterim, sevişmek isterim falan. Ama gülüşünü sevmediysem diğer olumlu yanlarına odaklanamıyorum bile. E gülüş deyince içine beyaz ve sağlıklı dişleri otomatikman koyuyoruz tabii.

Rabia 40yaşında – Ben kaslı erkekleri seviyorum. Hatta abartılı olmalı kaslar. Yani normalin dışında bir görünüm olsun, herkes ona baksın isterim. Mesela tişört giyiyor, vücudunu sarıyor,kollardaki pazular iyice ortaya çıkıyor falan bayılırım. Şort giydiğinde kasığına düştüğünde hele. Yani ben vücut hatlarının çok belirgin olmasını aşırı seksi buluyorum.

Kader 71 yaşında  Bizim zamanımızda erkekte en önemli şey saçlar, bıyıklardı. Gür, sağlıklı saçlar, bıyıklar çekici gelirdi bize. Kadınlar kocalarının bıyıklarını yarıştırırlardı. Türküsü bile, kaytan bıyıklarını sürsem nerelerime diye. Biz de bilirdik yani sevmek sevişmek. Yürürken kendinden emin görünen erkeklere bayılırdık bir de. Sahiplenebilecek erkekleri bir nevi.

Ayşegül 28 yaşında – Erkekte popo ve omuz kapışır. Omuzları geniş ve yapılı, poposu yuvarlak ve sıkı erkek beni alır, peşinden koşturur. Yani fiziksel kıstasım bu. Yoksa tek şart bu değil. Sahiplenici olmasını isterim ve beni bu coşturur.

Peri 31 yaşında – Erkekte en etkilendiğim şey zeka. Kariyer sahibi, çevresinde aklıyla güç sahibi olmuş erkekler, hormonlarımı harekete geçiriyor. Öyle ki evli olmuş olmamış çok umrumda olmaz. Bir kere dahi olsa yatakta hevesimi almak isterim.

Özlem 40 yaşında – Erkekte en seksi bulduğum şey, bakışlar. Ben cüretkar ve flörtöz erkeklerden hoşlanıyorum. Medeni durumuna bakmaksızın kadınlara kendini güzel ve özel hissettiren erkeklere bayılıyorum. Bu cinsel istek uyandırıcı ve sonuca ulaşsın ya da ulaşmasın, bu mutluluğu değerli buluyorum. Ayrıca aldatmaya da karşı değilim. Fakat uzun ve ciddi ilişkiye girilmesine gerek yok. Anlık mutluluklar kafi.

Sinem 20 yaşında – Bir erkeğin en seksi yeri popo ve ben direkt popoya bakarım. İçindekini hayal etmek güzel. Ama tanışmadan, anlamadan, hakkında detaylı bilgiye erişmeden de yatağa girmem, herhangi bir ilişkide bulunmam. Fakat popoyla 1-0 önde başlar.

Yaren 32 yaşında – Erkekte gülüş ve dişlere bakarım ilk. Cinsellikte hijyeni çok önemli bulduğum için belki de. Dişleri bakımlı ve güzel olan birine tav olabilirim. Ama bu tek başına yeterli değil tabii ki. Fakat birinci sıramda. 10 erkek sıralansa ben dişlerini en beğendiğimi seçerim sevişmek için de aşk için de.

Olga 30 yaşında – Erkekte güç seviyorum ben. Bana kendini hissettiren ve cinsel ilişkide de ilişkide de sözü geçen, beni yönetebilecek erkeklerden etkileniyorum. Yalnızca sevişmek için bir partner seçeceksem de kaslı olması şart. Çünkü ağırlık hissetmek isterim üstümde.

Bilmiyorum şaşırdınız mı ama popo farkından hoşlandım ben. Bir de penis boyuna verdiği önemi anlatan duayenimizinaçıklığına bayıldım. Burada tercihlerinden söz ettiğim kadınlar yalnız değiller, onlar gibi binlerce kadınla aynı fikirdeler. Kendinize bakın ve hazza, mutluluğa odaklanın. Göz hapsindesiniz, bunu ciddiye alın.

Assoc. Prof. Dr. Gökçen ErdoğanDiva KadınAssoc. Prof. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880533 283 8353