Diva KadınOP. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

BLOG

Genital Estetik Yaptıranlar

Genital Estetik Yaptıranlar

Genital Estetik

Genital estetik, yeni dünyanın ruhsal şifa yolculuğunun da bir parçası. İlişkiler; başlaması, rayına girmesi, sürmesi ve kalıcılaşması derken bütün aşamalarıyla zorlu bir yolu işaret ediyor. Ve bu yol, eskisinden daha çetrefilli, daha çok bilinmeyenli; ayrıca dış etkenlere karşı daha zayıf çoğu zaman.

Kadının da erkeğin de hemcinsiyle rekabet etme dürtüsü, sürekli besleniyor. Eskiden ihanet yok muydu? Olmaz mı! Ancak görmezden gelmek ve yuvaya, ilişkiye, kocaya sahip çıkmak, özellikle kadın yaşamının en önemli öğretileriydi. Globalleşen dünya ve akıllı teknolojiler ise ihanetten haberdar olmayı kolaylaştırdığı kadar ihanet etmeyi de kolaylaştırdı. Dünyanın her yerinden insana bir ekran uzaklıktasınız ve seksin her türlüsü mümkün artık.

Dolayısıyla da partneri elde tutmak için cinsel başarının yüksek olması gerekliliğine inanan çokça da insan var. Bu benzersiz iletişim ağının tehlikeleriyle, kendi performanslarını yükselterek baş etmeye çalışan çokça da kadın.

Genital Estetik Yaptıranlar

Vajina estetiği, kadınların kişisel cinsel bakım anlayışlarının bir sonucu. Elbette arzumuz her kadının, kendi orgazmını da öncelik kabul etmesi ve cinsel yaşamındaki duruşunu karşılıklı haz duygusunda sabitlemesi. Vajina estetiği için gelen kadınlarla sohbet edip bunu tam olarak ne için istediklerini anlamak istemem de bundan. Çünkü kendilerini, sıralamaya dahi koymadan; erkeği elde tutmak, onun hazzı başka kadınlarda aramasını engellemek için daha iyi bir vajinaya sahip olmaya şartlıyorlarsa her şeyi yeniden gözden geçirmelerini isterim.

Genital Estetik Cinsel Performansı Artırıyor!

Genital estetik kesinlikle cinsel performansta belirgin farklar yaratıyor. Bunun nedeni öz güveni yükseltmesi ve vajinanın fiziksel yapısından dolayı hazzı belirgin hale getirerek kolaylaştırması. Kendi bedenini tanıyan, seven kadının daha istekli sevişmesi her şeyden önce kendisine ama sonra da partnerine yarıyor. Dolayısıyla genital estetik, kadının ruhunda da şifalanma yaratıyor çoğu zaman.

İki tarafın da haz aldığı, sahiplendiği ve tekrarını arzulamak için nedenler bulduğu bir cinsel birleşme, ilişkinin sağlıkla devamını epey kolaylaştırıyor. Partnere sadakat de elbette bunun güzel bir getirisi. Ayrıca cinsel olarak aradığı doyuma ulaşamayan ve aradığı rengi bulamayan kadınlar da aldatabiliyor. Dolayısıyla bu iki başlı bir sorun ve çözüme kesinlikle muhtaç.

Bir kadının yalnızca bir başka kadın ihtimali ya da gerçeğiyle baş etmek için, istemediği ve hissetmediği ya da tıbbi olarak da hiç ihtiyacı olmadığı halde genital estetik istemesi halinde bir hekim olmanın yanında bir arkadaş olmayı ya da cinsel terapist kimliğimle meseleyi doğru okumayı seçiyorum. Çünkü dilediğiniz gibi bir vajinayla mutlu olabilirsiniz evet ama sizi hak etmeyen birini yakınınızda tutmak için başkalarıyla rekabet etmenizin bir koşulu olmamalı genital estetik. Bu yatırımı her şeyden önce kendinize ve de isteyerek, eğer istiyorsanız yapmalısınız. O sizin silahınız değil ve siz de savaşta değilsiniz. Barışta sevişin.

OP. DR. GÖKÇEN ERDOĞANDiva KadınOp. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880506 596 0396