Vajina Daraltma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Son dönemlerde hastanelerde en çok talep gören konulardan biri Vajina daraltma işlemleridir. Özellikle 30 yaş üstü evli bayanların sıkça tercih ettiği ve hayatlarına yeni bir heyecan getiren bu işlemin oldukça fazla yararlı yönü mevcut. Vajina daraltma işlemi ile birlikte bayanlar daha sıkı bir Vajina sahibi olmak ve cinsel ilişki esnasında hem partneri açısından hemde kendisi açısından daha iyi vakit geçirebilmek için Vajina daraltma işlemine başvuruyor. Vajina daraltma ülkemizde ve Dünyada pek çok hastanede tarafından yapılmakta olup acısız bir şekilde gerçekleştiriliyor. Vajina daraltma işlemi talep edilirse bakire olan bayanlar içinde yapılabilir ve bu durum kızlık zarına herhangi bir şekilde zarar vermemektedir.

Kimler yaptırabilir?
Vajina daraltma
operasyonunu 18 yaşını doldurmuş olan bütün bayanlar talep edip yaptırabilir. Yaş sınırı olarak en fazla 65 yaşında ki bayanların yaptırması önerilirken, herhangi bir şekilde ciddi kalp sorunu olan ve ciddi alerjik problemleri olan kişiler bu tedaviye alınmadan önce belirli kontrollerden geçer ve yüzde yüz pozitif sonuç alındığı taktirde işlem yapılır.

Nerede ve ne zaman yaptırılabilir?
Talep edilen hastane ve doktorun vermiş olduğu tarih içerisinde yapılabilir. Ayrıca kişiler kendi isteklerine göre bir tarih seçip çok ileri bir tarihte de bu imandan faydalanabilir.

Vajina daraltma işlemini yapanların genel olarak yorumları neler?
Hastanelere başvurup bu imandan yararlanan yani Vajina daraltma işlemine giden bayanların yüzde 99’u kendini daha genç hissettiğini ve cinsel anlamda daha fazla cesaret ve özgüvenin gelmesi ile birlikte daha düzenli bir cinsel hayata sahip olduklarını belirtiyor. Cinsel hayatın düzenli ve sorunsuz geçmesinin aynı zamanda aile huzuruna da katkısı yüksek olduğu için her anlamda yararlı ve etkili bir işlem olduğu yönünde bayanlar hem fikir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir