Söz Konusu Yatak Olunca Tıp! Oynasın Kadınlar

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Bütün satırlarım başka birini işaret etti, onlardan dem vurdu, mevzunun ucunu bize dokundurdu, üzerine alınmak isteyen, kendini bulan herkese. Bugün kendime bu temiz sayfayı ayırdığım için kendime teşekkür ederim. Sadede gelmek gerekirse ki gerekir, kendimden bahsederken size varabilecek miyim bir deneyeyim dedim.

Tükenmemişlik sendromu yaşıyorum ben. Hayır ‘me’yi fazla yazmadım. Tükenmedim ben. Tükenmiyorum. Şükürler olsun beni yarattığına sonsuz inanç duyduğuma ki tükenmiyorum. Anka kuşu gibi küllerimden doğmuşluğum bile vardır hatta. Yarım bıraktığım bir şey olmamakla birlikte tamamladıktan sonra tur bindirdiklerim de vardır. Övünmek gibi olmasın dediğimde sürekli övünüyormuş gibi oluyor, ahh güzelim Türkçe!

Sızlanmak kolay geldiğinden sızlanmamışımdır ben hiç. Size anlatsam içinden nice dramlar çıkaracağınız yıllar bende nasıl da şarap gibi yıllandırma etkisi yaptılar bir bilseniz, ahh sahiden bilseniz. İşi gücü hali vakti yerinde kocamın ardında kaybolacağımı düşünenler varken nasıl da kendim olabildim, kocamın karısı, çocuklarımın anasıyken hem de, nasıl da var olabildim.

Bahsetme dediklerinden bahsettim, dokunma dediklerine dokundum, dürtme dediklerini dürttüm ben. Bazı tavuklara kışt dedim de hesaplaşmak için horozlarını yolladılar. Dönüp dolaşıp yumurtalarına baktırmaya bana geldiler de o tavuklar, kin bile tutmadım. Bugün ben olan beni kolay yapmadım. Elbet biraz görmezden gelecektim sizi, onu başardım.

SÖZ KONUSU YATAK OLUNCA TIP OYNASIN KADINLAR

Yıllar önce çıktığım yolda (böyle söyleyince de pek dramatik oldu, idare edin) en çok susmam beklendi benden. Oysa konuşmak için çıkmıştım ben yola. Deve kuşu gibi kafamı kuma gömüp büyük yumurtlamayı ben de bilirdim de tavuskuşu gibi rengarenk olmak dururken deve kuşu gibi olmak niye! Açtım ağzımı yumdum gözümü, kadınlar yatakta orgazm numarası yapıyor da bunu yatak dışında sürdürmek yakışır mıydı bir uzmana! Kendime yakıştırmadım. Birilerinin penisi zaptedemiyor diye vajinayı, kadın mı sussaydı yıllar yılı? Çocuğu olmayan adam ağa paşa olsaydı da kadının kadınlığı mı sorgulansaydı ömür boyu? Adam erken boşalıyor diye saatlere mi küsseydi? Yatakta zaman makinesini icat edemeyecektim, besbelli. Kadını bilmem kaç dakikada bir orgazm olmaya kuramayacaktım sırtındaki düğmeden. Ya ben ne yapabilecektim hanımlar beyler? Döktürecektim. Yüzünüze vuracaktım gerçekleri. Bilmediklerinizi bilecektiniz pekala, yok öyle cehaletin ardına sığınıp geçmek kenara!

Duvarına diplomaları sıralayan adamlar, tarlada çift süren adamla aynıydı bir zaman. Kariyer uğruna her şeyden vazgeçen kadınlarla aynıydı isteksizce dokuz çocuk doğuran kadınlar. İçten içe, şekilden şekle. Yıktım elimden geldiğince tabuları, bozdum gücümün yettiği kuralları, kenara iteledim  sığınılan istisnaları. Gerçekten aynı ettim bu adamlarla bu kadınları. Her eve girmek için bir yol buldum kendimce, bence, sizce ve hepimizce aynı olsun diye her şey.

İstediler ki saysınlar üçe kadar ve tıp oynasın bütün kadınlar. Yoook! o iş öyle kolay değil, olmaz o öyle beyim, bu iş beni değilse de seni aşar!

BOYUMDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞA HAZIRIM

Yaranmak zor, aileden söz etsen gözde bekarlar bağnaz bulur, cinsellikten söz etsen bağnazlar edepsiz. Bense kendimi sizde, sizi kendimde bulurum, eyy buradaki ‘siz’i üzerine alınanlar!

Yol benim, iz benim. Ben, herkesin sus dediğini konuşabilen, ben bir canı ayaklarından çekip dünyaya getirebilen, ben kocasının karısı, çocuğunun anası, ana-babasının kınalı kuzusu, ben kendimim. Afili partilerde boy gösterdiğim de doğru, köylerde çay içtiğim de. Ben insanı tartışıyorum, ben insana yarıyorum, ben insan için yaşıyorum. Ya siz, boş konuşanlar, yalnız kendisi konuşanlar, yalnız istedikleri konuşulsun diye çabalayanlar, ya siz neyi tartışıyorsunuz? Bu beden benim, ona ne yapacağımı ben seçerim, bu beyin benim, ona ne sokacağıma ben karar veririm. Hadi bakayım, bir müsaade edin.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir