Diva KadınOP. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN0312 417 1788MENÜ

OP. DR. GÖKÇEN ERDOĞAN

Gökçen Erdoğan, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, ihtisasını Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında yapmıştır. Kurucusu olduğu Diva Kadın Sağlığı Merkezi’nde, ana branşına ek olarak eğitimlerini aldığı pek çok destekleyici branşta yetkinlik sahibidir. Bunlardan en önemlileri, cinsel terapi, aile terapisi ve hipnoterapidir. Vajinusmus sorununun tanınması ve çözülmesinde en etkili isimlerden biri olarak bilinmektedir. Kadın sağlığı ve kadının toplumdaki yerine dair çalışmalarıyla kamuoyunun ilgi ve sevgisini kazanmayı başarmış, kadınları yüreklendirmeyi, güçlendirmeyi adeta görev bilmiştir. Kitapları da dahil tüm çalışmalarında kadının ve elbette tüm insanlığın duygularını işaret etmiş ve onların yaşamdaki yerlerini vurgulamıştır. Aile birliğinin kurulması ve sürmesi için gerekenler de Gökçen Erdoğan’ın toplumla en doğru biçimde paylaşma gayretinde olduğu bilgiler arasında yer almaktadır. Kadın, aile ve sağlıklı cinsel yaşam, çocuklarda cinsel eğitim, çocuklarda cinsel taciz ve istismarın önlenmesi, Erdoğan’ın sosyal sorumluluk projelerinin odağındaki kavramlardır. Gökçen Erdoğan, evli ve iki çocuk annesidir.

Biz Kimiz

Kadinlar hayatlarının belli dönemlerinde ya bir şikayetleri olduğu için, ya bilgi almak için ya da yıllık muayenelerini yaptirmak için bize basvururlar. Daha önce tarafımızdan muayene edilenler herhangi bir korku duymak için bir neden olmadığını bildiklerinden rahattirlar. Hatta sanki arkadaşına gidiyormuşcasına huzurlu olurlar. Ama ilk defa jinekolojik masaya yatacak olan kadınlar haklı olarak korku, endişe hatta merak duyabilirler. Hatta bu korku o kadar yoğun yaşanır ki bir gece öncesinden uykusuz kalan ya da muayene olmayi sürekli erteleyen çok sayıda kadın vardır.

Aslaaa !!!

Bize başvurmadan önceki tüm muayeneleri, endişeleri, huzursuzlukları atın kafanızdan. Aile sıcaklığını hissedebileceğiniz, sizin sağlığınızı sizden daha fazla düşünen, güleryüzlü ekibin olduğu, gerek kürtaj, kızlık zarı ve girişimlerde gerekse muayene aletlerinde her hastaya tek kullanımlık aletlerin uygulandığı, işini iyi bilen ve yapan bir ekibin ortamında bulacaksınız kendinizi. Bu dahi endişenizin yersiz olduğunu anlatıyor olmalı.

Sağlık bizim işimizdir prensibiyle çalışan ekibimiz sizi sizden daha fazla düşünür!!!!

Neden Biz ?

  • Girişim Çeşitliliği: Diva Klinik olarak kadına dokunan her türlü konuda geniş bir operasyon çeşitliliği sunmaktayız. Doğumdan Kızlık zarına, Küçük müdahelelerden Vajinal estetiğe...
  • Gelişmiş Aletler: Cerrahi müdahaleler esnasında ve operasyon sonrası kullandığımız tüm ekipmanlar hem teknik, hem de hijyenik olarak üst seviyede ve kalitede ürünlerden seçilir.
  • Tecrübeli Ekip: Gerek Dr. Gökçen ERDOĞAN, gerek anestezi ekibi, gerekse tüm klinik ekibimiz Jinekoloji ve Gebelik konusunda deneyimli ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.
  • Başarım Oranı: Şikayetleri ile bizi tercih eden hastalarımız gururla ifade edebileceğimiz oranda bir başarım ile şikayetlerinden kurtulup, hayat kalitelerini arttırmışlardır.
OP. DR. GÖKÇEN ERDOĞANDiva KadınOp. Dr. Gökçen Erdoğan
0312 417 17880506 596 0396