Cerrahi Girişimler

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma – Vajinoplasti

İleri yaşta kadınlarda mesane (idrar torbası), uterus (rahim) ve rektum (bağırsağın alt kısmı) sarkar. Bu durumda perine bölgesi dolgunlaşır. Aslında menopoz sonrasında östrojen salgısı azalır ve dokular elastikiyetini kaybedip organları yerinde tutma görevlerini de başarıyla yapamazlar.

Devamını Oku →
kizlik-zari-muayenesi-1

Kızlık Zarı Muayenesi – Hymen Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi, Kızlık Zarı testi, hymen muayenesi, bekaret testi, bakirelik incelemesi gibi değişik isimlerle anılan ve herhangi bir olay sonrasında kızlık zarının bozulup bozulmadığını ortaya koymak için yapılan özel jinekolojik muayenenin bir adıdır.

Devamını Oku →
Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Günümüz şartlarında eğer hala kızlık zarı dikimi gibi bir müdahaleye gereksinim duyuluyorsa bu artık sosyal bir olaydır ve bu işlemin Ankara, İstanbul ve tüm Türkiye’de yapılmalı mı yapılmamalı mı diye sorgulanmasına gereksinim duyulmalıdır.

Devamını Oku →
kurtaj ankara

Kürtaj – Gebeliğin Sonlandırılması

Kadınlar, hayatlarının bir döneminde, planlamadıkları bir gebelikle karşı karşıya kalabilmektedirler. Bir kadın inanç ve kaynaklarına bağlı olarak, bu dönemde gebeliğini sürdürüp bebeğini doğurmayı, ya da bu gebeliği sonlandırmayı yani kürtajı tercih edebilmektedir.

Devamını Oku →
vajinal-estetik-ankara

Vajinal Estetik – Genital Bölge Estetiği

Estetik, güzellik ve bakım üçlüsü artık vazgeçilmezlerimizden değil mi ? Seviyoruz iyi ve güzel görünmeyi. Belki kendimiz, belki eşimiz, belki partnerimiz belki de çevre için yaptırıyoruz bunu. Ne fark eder ki sonuç güzel oluyor, kendimizi güzel hissettiriyor.

Devamını Oku →

Labioplasti – Dudak Küçültme

Labioplasti ya da labiaplasti genellikle dudakların küçültülmesi olarak, iç dudakların küçültülmesi, küçük ya da büyük dudakların küçültülmesi, nemfoplasti, veya vajina gençleştirmesi olarak farklı tanımlamalarla bilinmektedir.

Devamını Oku →