Hizmetlerimiz

Cerrahi Girişimler

Jinekolojik ve Obstetrik alanda küçük ve büyük cerrahi işlemler yapılmaktadır. Bunlardan bir kısmı genel anestezi gerektirirken, bir kısmı lokal anestezi ile yapılmaktadır. Ne, nasıl ve nerede gibi ayrıntılar için konuları takip edin.

Gebelik ve Doğum

Gebelik süreci birçok kadının hayatında en sıkıntılı dönemlerden biridir. Bazı kadınlar için ise bu süreç daha rahat ve sıkıntısız geçmektedir. Ekip olarak amacımız doğuma kadar gebelerin yanında ve destek olmaktır.

Doğum Çeşitleri

Aylık yapılan gebelik kontrollerinin ardından nihayet doğum zamanı gelmiştir. Tıbbi incelemeler sonucu Anne adayı ve bebeğin sağlığı açısından en doğru doğum yöntemi seçilerek yol haritası oluşturulur.

Kadın Hastalıkları

Dört kadından birinde olan miyom’dan yumurtalık kistlerine, polikistik over’den mantarlara, kanserden kıllanmaya kadar tüm konuları ayrıntıları ile anlattım.

Cinsel İşlev Bozuklukları

Cinsel işlev bozukluğu, cinsel istekte azalma, uyarılma eksikliği, orgazm sorunları ve buna bağlı olarak cinsel ilişki kurmada ortaya çıkan güçlükleri kapsamaktadır. İsteksizlik biyolojik ve psikolojik olarak da tanımlanabilir.

Korunma Yöntemleri

Geleneksel korunma yöntemlerinden başarı oranı yüksek olan ve ülkemizde en çok tercih edilen yöntemleri ayrıntılı olarak tüm danışanlarımıza anlatıyoruz. Yine sitemizde de bu bilgileri paylaşmaya çalıştım.